Skænk af teaktræ, 1960'erne
Vurdering:
2.400
Skænk af finéret teaktræ. H. 151, 46 x 161 cm. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder nogle ridser og skrammer.
08-06-2050 09:46:00