Louis Vuitton. Skuldertaske i monogram canvas, model Noé
Vurdering:
6.400
Louis Vuitton. Skuldertaske i monogram canvas, model Noé. Indvendig ét stort rum med snørelukning. For af brunt canvas. Justerbar skulderrem. H. 34 cm. L. 27 cm. D. 19 cm. Produktionskode AR0942, Frankrig 1992. Fremstår med brugsspor, patineret kernelæder, let slitage på kanter, krakeleret og mør kant samt snøre. Trænger til ny snøre, kan tilkøbes hos Louis Vuitton.
02-07-2050 15:49:00