Vurdering:
6.000
Moderne brillantvedh�ng af 18 kt. hvidguld prydet med 25 brillanter i lige forl�b, i alt ca. 0.63 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: VS-SI. Stemplet 750 med logo. vægt ca. 2,3 g. L. 5,25 cm. fremstår med brugsspor.
30-09-2023 18:21:27