Anthon Gerhard Alex. Van Rappard, Akvarel, landsbymiljø.
Vurdering:
4.000
Anthon Gerhard Alex. Van Rappard (1858-1892), Holland. LandsbymiljØ. akvarel indrammet i passepartoute bag glas, Sign. A. Rappard, lysmål: 14 x 22 cm, (33x41).
medfølger tidligere vurdering fra Christies i kuvert på bagsiden.
03-07-2023 10:57:14