Engelsk George III spejl af mahogni med udskæringer i top og bund samt forgyldte detaljer, 1700-tallets anden halvdel. H. 89, B. 50 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, reparation nederst på rammen.
Varen afsluttes:
02-07-2023 20:12:46