Varenummer: 6368792

Moderne brillant-solitairering af 18 kt. hvidguld prydet brillantslebnen diamant på 0.15 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: SI. Caraten er stemplet i ringskinnen samt 750 og logo K i cirkel.
vægt ca. 3,9 g. Front Ø. 0,75 cm. Ringstr. 54/17. Minimale brugsspor på hvidguld.
Varen afsluttes:  19-09-2023 14:14:00