Henrik Scheel Andersen. Søren Hansen. mfl. (cd) Fire litografier (4)

Varenummer: 6356388
Vurdering: DKK 1.500

Fire litografier af bl.a. Henrik Scheel Andersen f. 1962 og Søren Hansen, (CD). Kompositioner. Alle sign. heraf et nummereret 61/120. Arkstørrelser: ca. 50x65 cm. 64x61 cm, 76x56 cm, 76x54 cm U.R.(4)
Auktionen afsluttes:  01-05-2024 14:16:15