Antoine Klinkhamer. Abstrakt komposition, 130 x 90 cm

Varenummer: 6355624
Hammerslagspris: DKK 5.000
Vurdering: DKK 7.000

Antoine Klinkhamer (f. 1952). Abstrakt komposition. Olie på lærred. Signeret Antonie Klinkhamer, 2020, 130 x 90 cm. UR.
Læs mere her
Auktionen afsluttes:  09-10-2023 08:17:42

637764 08-10-2023 21:45:23 DKK 5000