Armen Arutunjan, komposition 'The elegant Viking', collage / mixed media på lærred
Vurdering:
2.000
Armen Arutunjan f.1989. Komposition 'The elegant Viking', collage / mixed media på lærred med påsat rav, glasperler, smykkedele m.m. skulpturel forgyldt ramme indgår som en del af værket, signeret. H.150 x 100 cm (168 x 118 cm)
07-03-2050 08:41:00