Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Ringe
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Alliancering af 18 kt hvidguld 0.07 ct
Varenummer
:
6341310
Moms vare
Hammerslagspris
:
1.300
Vurdering
:
1.700
Brilliant ring af 14 kt hvidguld prydet med brillant slebet diamanter på i alt 0.07 ct, Farve: Wesselton (H), Klarhed: SI, ringstårrelse 53,5 / 17 mm, stemplet 750 samt mester, vægt 3,3 gram. fremstår med almindelig lette brugsspor
14-10-2023 19:22:04
Showroom:
DK, Aalborg, Nibevej
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1062883
14-10-2023
19:20:04
1300
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image