Ubekendt kunstner, skulptur m/ kvinde & mand

Varenummer: 6328962
Hammerslagspris: DKK 2.800
Vurdering: DKK 1.500

Ubekendt kunstner, skulptur i form af nøgen kvinde & mand, patineret bronze på sokkel af granit, usign., H. 33 cm, B. 25 cm. Enkelte brugsspor.
Auktionen afsluttes:  24-01-2023 19:43:01