Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Spiseborde, spisestuemøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
656 - NOFU 858 spisebord
Varenummer
:
6327134
Moms vare
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
2.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6339793
NOFU 858 spisebord med plade i sortlaseret ask. Massive ben, ligeledes i sort ask. L. 180, H. 74, B. 85 cm. Fremstår med alm. brugsspor herunder ridser i bordplade.
05-02-2023 08:30:12
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2283949
02-02-2023
23:00:21
300