Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Grafik og fotografi
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Henry Heerup. Mor og barn ved kors (cd)
Varenummer
:
6326900
Hammerslagspris
:
600
Vurdering
:
1.400
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6347780
Henry Heerup (1907-1993). Mor og barn ved kors. Litografi. Sign. i trykket Heerup. Litografiet stammer fra Virtus Schades bog "Henry Heerup", udgivet 1967 i i alt 1000 eksemplarer, trykt hos Permild & Rosengreen. Lysmål 22 x 21 cm (34 x 31,5 cm). Litt.: Henry Heerup, Det Grafiske Værk, s. 113.
19-02-2023 18:45:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1834853
19-02-2023
09:31:04
600