Frederik Visby. Sommerdag i Aarhusbugten med Mols Bjerge i baggrunden

Varenummer: 6324524
Hammerslagspris: DKK 4.800
Vurdering: DKK 12.000

Frederik Visby (1839-1926). Sommerdag i Aarhusbugten med Mols Bjerge i baggrunden, olie på lærred, sign. F. Visby 1880. 50 x 63 cm (64 cm x 77 cm).
Auktionen afsluttes:  17-02-2023 19:45:00

1985024 17-02-2023 19:42:17 DKK 4800