Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Lænestole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Hans J. Wegner for Getama. Højrygget lænestol af egetræ
Varenummer
:
6324350
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6340974
Hans J. Wegner (1914-2007). Højrygget lænestol af egetræ, betrukket med uldstof. Fremstillet hos Getama.
Fremstår med kraftig brugsslitage, herunder ridser, skrammer. Manglende ryglæn samt betræk på sæde.
Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle
konkursauktionerne her
01-02-2023 21:30:09
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1480485
01-02-2023
21:28:09
350
2283770
01-02-2023
21:15:57
300