Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Ure
Herreure
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Omega. Herrearmbåndsur i forgyldt stål
Varenummer
:
6324253
Hammerslagspris
:
1.300
Vurdering
:
2.000
Herrearmbåndsur fra Omega. Urkasse i forgyldt stål, gylden linjeret skive med stregindeks, datovisning, krone med logo, monteret på læderrem. Ø. 33 mm. uden krone. Fremstår med brugsspor og ridser. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.
08-02-2023 13:13:17
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2133202
08-02-2023
13:11:17
1300
2149479
08-02-2023
13:09:30
1200
2133202
08-02-2023
13:09:06
1100
2149479
03-02-2023
22:48:00
1000