Ilse 'Tjek' Jerne, landskabsmotiv med kirke, olie på lærred

Varenummer: 6323207
Hammerslagspris: DKK 2.600
Vurdering: DKK 1.000

Ilse 'Tjek' Jerne (1910-45). Landskabsmotiv med kirke, olie på lærred, signeret. H.56 x 63 cm (61 x 67 cm)
Auktionen afsluttes:  07-01-2023 18:57:21