Rita Kernn-Larsen. Udsigt fra kunstnerens atelier i Paris, i forgrunden kvinde. (cd)

Varenummer: 6320898
Varen er afsluttet

Rita Kernn-Larsen (1904-1998). Udsigt fra kunstnerens atelier i Paris, i forgrunden kvinde. Akvarel og pen på papir. Usign. Lysmål 27 x 23 cm. (40 x 35).
Varen afsluttes:  24-04-2023 16:32:26