Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Lænestole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Illum Wikkelsø. Model 20. Lænestol af teak
Varenummer
:
6320669
Hammerslagspris
:
3.200
Vurdering
:
6.000
Illum Wikkelsø. Model 20. Lænestol af massiv teak, hynder betrukket med grønt uldstof. Fremstillet hos N. Eilersen. H. 66, B: 74, SH. 36 cm. Fremstår med brugsspor og ridser. (2)
01-02-2023 20:40:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1362804
01-02-2023
20:17:01
3200
1822318
01-02-2023
08:14:22
3000