Ingvor Groth, . Parti fra Svinkløv. Sign.

Varenummer: 6320496
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 1.200

Ingvor Groth (1891-1967). Parti fra Svinkløv. Sign. J. Groth samt dateret 56. Olie på lærred. 52 x 33 (63 x 43) cm. c.d.
Auktionen afsluttes:  01-01-2023 20:50:00