Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Sport og fritid
Cykler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Samling cykler (3)
Varenummer
:
6319772
Hammerslagspris
:
400
Vurdering
:
8147 - Kildemoes, dame cykel med syv gear. 48 cm. stlnr. WBK043371E. Fremstår ulåst med brugsspor. Slidte gear. Defekt forskærm. Ridser i stellet. 8142 - Centurion, dame cykel med syv gear. 54 cm. stlnr. WAK38002V. Fremstår ulåst med brugsspor. Defekt bagskærm. Slidt stel og håndtag. 8134 - Kildemoes, dame cykel. 51 cm. stlnr. WBK181212B. Fremstår låst med brugsspor. Defekte gear. Slidt stel, Løs bagskærm.
Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi
Se alle
auktionerne her
04-02-2023 11:09:31
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
410548
04-02-2023
11:07:31
400
1572841
03-02-2023
15:53:26
350