Belgisk plakat, 'Distillerie Jos. Theunissen', ca. 1910

Varenummer: 6318185
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 2.000

Original, belgisk reklameplakat, 'Véritable vieux système de la distillerie Jos. Theunissen', litografisk trykt hos Chromos Fa L. Friezer & Co, Bruxelles ca. 1910. 60 x 42 cm. Uden ramme. Monteret med metalskinner ved øvre og nedre kant. Fremstår med ganske få brugsspor.
Auktionen afsluttes:  27-04-2023 20:17:00

1474941 24-04-2023 18:15:29 DKK 350