Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Lamper og belysning
Bordlamper
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Fransk bordlampe i empireform, ca. 1900
Varenummer
:
6315840
Hammerslagspris
:
2.400
Vurdering
:
3.000
Fransk bordlampe i empireform, stamme i form af stående kvinde i klassiske gevanter, Frankrig ca. 1900. Fremstår med brugsspor, en lille krog og kæder på topstykke mangler. H. incl. montering 56 cm.
22-02-2023 20:13:15
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
66896
22-02-2023
19:15:25
2400