Vurdering:
4.000
BERLIN. Komplet (1948-90) i LT album i primært stemplet kvalitet og flere prøvet bl.a. højværdier fra overtryksserien BERLIN. P noteret på siderne hvor mærker er prøvet af mest Schlegel BPP. Valutablok umiddelbart opgummieret (højt signeret Schlegel). Se fotoudsnit
05-02-2023 11:33:23