Aage Wang 1879-1959, cd. Motiv med kvier

Varenummer: 6310718
Vurdering: DKK < 1.000

Aage Wang 1879-1959, cd. Motiv med kvier, olie på lærred, Sign. Aage Wang 47x33 (54x40)
Auktionen afsluttes:  30-01-2023 21:01:51