Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Sport og fritid
Sportsudstyr, bordspil
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Træplint, 5 delt.
Varenummer
:
6305636
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.200
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6311333
Træplint, 5 delt, af træ, top beklædt med skind. H. 97 cm., B. 150 cm., D. 90 cm. Fremstår med brugsspor, slidtage, store afslag/ridser på kanter af træ.
26-11-2022 15:46:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1693828
24-11-2022
11:12:22
350
1674824
22-11-2022
02:20:19
300