Vurdering:
9.000
Peter Brandes (f. 1944). Komposition. Olie på papir monteret på lærred. Sign. P. Brandes 84, samt sign. og dateret P. Brandes, marts april Colombes 1984. 145 x 89 cm. (149 x 92).
27-03-2023 20:44:02