Mark Stolk, 'The Portal of Samhein' (all Saints eve) olie på plade 81 x122 cm.
Vurdering:
8.800
Mark Stolk f.1964, 'The Portal of Samhein' (all Saints eve) olie på plade, signeret og dateret 2022 . H.140 x 105 cm / alt. 105 x 140 cm.
10-07-2050 14:33:00