Varenummer: 6304971
Vurdering: DKK 2.000

3 afrikanske masker. Udskåret, bemalet og patineret træ. Ene monteret med snore og uld. Brugsspor og enkelte kantafslag. 48 x 38; 32 x 23; 31 x 30 cm. (3)
Auktionen afsluttes:  14-12-2022 14:15:00