Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Glas, porcelæn og keramik
Spisestel, kaffestel
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Bing og Grøndahl. Porcelænsservice (54)
Varenummer
:
6304752
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.200
Bing og Grøndahl. Porcelænsservice med lysegrøn og guld kant. Bestående af: 10 tallerkner nr. 25. 12 tallerkner nr. 22. Lågterring nr. 5. Fem ovale fade: To nr. 39, 18, 16 og 15. Sauceskål nr. 8. Skål nr. 43. 12 tallerkner nr. 28A, heraf en med skår. Samt 12 isassietter af glas, en med skår.
1. sort såfremt andet ikke fremgår. Fremstår med alm. brugsspor. (54)
26-11-2022 11:03:01
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
697773
25-11-2022
17:10:57
350
334621
23-11-2022
07:02:08
300