Skibox - tagboks Skiguard 860

Varenummer: 6304723
Hammerslagspris: DKK 2.000
Vurdering: DKK 4.000

Skibox - tagboks Skiguard 860 Størrelse 226 x 88 x 30 (Udvendig) 216 x 86 x 28 (Indvendig) Volume ca. 500 l Vægt ca. 35 kg Materiale Glassfiberarmeret polyester Brugsspor og ridser.
Auktionen afsluttes:  30-12-2022 16:59:30

Kategorier

Udvid/luk alle