Fire stole af bejdset bøg (4)

Varenummer: 6302071
Vurdering: DKK < 1.000

Fire stole af bejdset bøgetræ, sæde betrukket med stribet møbelstof. H. 92, Sh. 44 cm. fremstår med brugsspor, ridser og pletter samt brud på betræk. (4)
Auktionen afsluttes:  07-10-2023 17:35:29