Brillant roset ring af 14 kt hvidguld 0.28 ct
Vurdering:
2.800
Brillant roset ring af 14 kt hvidguld prydet med brillant slebet diamanter på i alt ca 0.28 ct, Farve: Wesselton (H), Klarhed: VS-SI, ringstørrelse 53,5 / 17,2 mm, stemplet mester samt 585. Vægt 2,9 gram. Fremstår med almindelig brugsspor.
30-11-2022 19:21:00