Emille Bellet. Tre kompositioner (cd)(3)

Varenummer: 6299394
Vurdering: DKK 1.300

Emile Bellet (1941-2022). Tre figurkompositioner. Litografi, 120/300, 114/300 og 118/300. Sign. Bellet. 37,5 x 32,5 cm (43 x 38 cm). (3)
Auktionen afsluttes:  20-10-2023 14:50:00