Zero Sette. Sort harmonika model Castelfidaro B11, med kuffert

Varenummer: 6297742
Vurdering: DKK 4.000

Zero Sette. Sort harmonika model 'Castelfidaro B11'. Kuffert medfølger med ternet kabinet samt to nodebøger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme.
Auktionen afsluttes:  07-12-2022 19:31:05