Zero Sette. Sort harmonika model Castelfidaro B11, med kuffert
Vurdering:
4.000
Zero Sette. Sort harmonika model 'Castelfidaro B11'. Kuffert medfølger med ternet kabinet samt to nodebøger. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme.
07-12-2022 19:31:05