Du er ikke logget ind Følger du en vare, modtager du en påmindelsesmail inden auktionens udløb (dog ikke ved auktioner der udløber indenfor 24 timer). Du skal være logget ind for at benytte denne funktion. Log ind
Du følger nu denne vare Du vil modtage en påmindelsesmail inden auktionens udløb (dog ikke ved auktioner der udløber indenfor 24 timer). Du kan se alle varer du følger, under Varer jeg følger
Vurdering:
Fire stabelbare barstole, model 'Earth Stool'. Stel af sortlakeret metal, sæde af kunsstof. Design Eva Harlou. Fremstillet hos Mater, mærkat herfra. Sædehøjde 74 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser mærker, afskalninger på stel. (4)
14-12-2022 20:21:57