Vurdering:
16.000
GFAB. Halskæde af 18 kt. guld i klassisk panser design monteret med karabinlås. Stemplet med svensk lødighedsstempel, 750 samt GFAB. B. 4 mm. L. 50 cm. Vægt: ca. 32,0 gr.
Kæden fremstår med lette brugsspor.
21-12-2022 09:53:17