Samling Aage Strand. Diverse motiver, olie på lærred. (24)

Varenummer: 6289319
Hammerslagspris: DKK 1.700
Vurdering: DKK < 1.000

Samling Aage Strand (1910-1975). Olie på lærred. Sign. ÅS. Af forskellige størrelser cirka fra 53 x 63,5 til 77 x 111 cm. Palle og pallesider medfølger ikke. (24)
Auktionen afsluttes:  30-10-2022 19:46:58