Varenummer: 6288668
Vurdering: DKK 12.000

Uffe Christoffersen (f. 1942). 'Løven, leoparden, hyænen og æslet'. Olie på lærred. Signeret, betitlet og dateret på bagsiden Uffe Christoffersen 1981, 'Løven, leoparden, hyænen og æslet'. 100 x 130 cm. (102 x 132).
Auktionen afsluttes:  25-04-2023 20:05:00