Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Eiler Rasmussen Eilersen. Kystparti med huse og store sten
Varenummer
:
6287868
Hammerslagspris
:
1.600
Vurdering
:
3.000
Eiler Rasmussen Eilersen (1827-1912). Kystparti med huse og store sten. Olie på lærred. Sign. EREilersen 1891. 31 x 47 cm. (44 x 60). Fremstår rentoileret, retoucheringer.
22-02-2023 20:30:43
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
487062
20-02-2023
13:15:27
1600