Peter Nyborg. 'Songs of innocens'
Næste bud:
1.500
Vurdering:
1.900
Peter Nyborg, født 1937. 'Songs of innocens'. Olie på lærred. Sign. og dat. på bagsiden. 65,5 x 70 cm. (68 x 72,5 cm.)
14-05-2024 18:11:09