Peter Nyborg. 'The Shield Biver'

Varenummer: 6281447
Hammerslagspris: DKK 950
Vurdering: DKK 4.000

Peter Nyborg, født 1937. 'The Shield Biver'. Olie på lærred. Sign. og dat. på bagsiden. 70 x 135 cm. (72 x 138 cm.)
Auktionen afsluttes:  01-05-2024 19:07:00