Mulberry. Skuldertaske, model Leighton

Varenummer: 6281230
Vurdering: DKK 4.800

Mulberry. Skuldertaske, model Leighton, udført i sort grain læder med Rider's lock i gyldent hartware. Tre skulderremme, alle aftagelige. Indvendigt stort rum med to sidelommer. H. ca. 25 cm. L. ca. 32 cm. D. ca. 13 cm. Fremstår med forventelige brugsspor, slitage på kanter.
Auktionen afsluttes:  17-01-2023 12:39:00