Mark Stolk, 'The Garden' olie på plade 81 x122 cm.

Varenummer: 6277008
Vurdering: DKK 7.200

Mark Stolk f.1964, 'The Garden, olie på plade, signeret og dateret 2022 . 81 x 122 cm.
Auktionen afsluttes:  02-12-2050 14:46:00