Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Reoler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Peter J. Lassen for Montana. To reolmoduler med hjul (2)
Varenummer
:
6275021
Moms vare
Hammerslagspris
:
1.500
Vurdering
:
2.000
Peter J. Lassen for Montana. To moduler, lakerede med reolindretning, monteret med hjul. Hvert modul; H 114, 82 x 40 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker (2)
18-11-2022 08:22:48
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
480330
18-11-2022
08:13:49
1500
2025717
18-11-2022
07:56:00
1400
480330
18-11-2022
06:53:40
1300
2025717
18-11-2022
06:48:03
1200
480330
18-11-2022
06:47:36
1100
2025717
16-11-2022
20:33:25
1000