Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Bænk, sortlaseret egetræ
Varenummer
:
6272962
Hammerslagspris
:
1.300
Vurdering
:
2.600
Dansk møbelproducent. Bænk med plade af fineret sortlaseret egetræ, hynde betrukket med sort semianilin læder, runde tilspidsede ben af massiv sortlaseret egetræ. H. 45 L. 120 D. 44 cm. Fremstår med lettere brugsspor.
24-09-2022 10:54:18
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2091513
24-09-2022
10:45:48
1300