Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Hjørnevitrineskab af rosentræ, 20 årh
Varenummer
:
6272698
Hammerslagspris
:
500
Vurdering
:
1.000
Hjørnevitrineskab af rosentræ med intarsia, produceret i rokkostil, messing dekorationer bl.a. roccaille, glaslåge, hvorbag hylder, 1 nøgle, 20 årh. H. 141 cm. L. 74 cm. B. 54 cm. Brugsspor samt ridser.
24-09-2022 14:39:52
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
206051
20-09-2022
05:52:17
500
1373552
23-09-2022
01:58:56
450
206051
20-09-2022
05:52:17
400
1373552
23-09-2022
01:58:56
350
206051
20-09-2022
05:52:17
300