Gustav Holmbom, marine m.m. (2)

Varenummer: 6272669
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.200

Gustav Holmbom (1859-1946), marine m.m., olie på lærred, begge sign. GH. Mål med ramme 25,5x34 cm. Krakeleringer. (2)
Auktionen afsluttes:  20-10-2022 19:42:09

659324 20-10-2022 18:27:33 DKK 300