Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Indiske møbler af træ og jern (5)
Varenummer
:
6270705
Hammerslagspris
:
800
Vurdering
:
2.000
Indiske møbler af træ og jern bestående af 2 udskårne understel til glasplader h.44,4 x 72 x 72 cm og h.46 x 80 x 80 cm (ene med skader), sofaborde h.40 x 109 x 60 cm og h.40 x 100 x 100 cm samt lågkiste h.41 x 89 x 40 cm. Med opbevarings / brugsspor og småskader / afslag.
30-01-2023 15:04:14
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1238189
29-01-2023
21:05:52
800