Leo Houlberg cd. Olie på lærred, vinterlandskab
Vurdering:
Leo Houlberg 1896-1950. Olie på lærred, vinterlandskab, sign. Leo Houlberg. 65x94 cm (80x110 cm.)
05-11-2022 21:26:00